Heel wat in hun Marche

De abdij van Marche-les-Dames, daar in dat valleitje bezijden de Maas. We waren er vandaag voor de tweede keer dit jaar, en weer zeer tot ons genoegen. Met een enigszins vertimmerde ploeg wegens ziekvallers allerhande, maar er is meer voor nodig om ons van ons stuk te brengen. In elk geval zat de oude abdijkerk weer vol, en dat is onder meer de verdienste van Aurore en Catarina, die wij bij deze nog eens heel hartelijk danken. Wat een energie en toewijding hebben die twee toch! En je kan nog tot half maart hun tentoonstelling over de abdij gaan bekijken in het museum aan de Rue de Fer. Doen! Het is een uitstekende tentoonstelling. Vanavond kon je ook exclusief een exemplaartje van ons nieuwe album ‘Bernardus’ kopen – en dat werd best gretig gedaan. Wat mooi toch allemaal. Giet daar nog een sausje typisch Waalse gastvrijheid over, en je keert tevreden terug. Wat hebben ze daar toch allemaal in hun Marche zeg! Blij dat we er waren.

Beterschap aan de collega’s die we misten, en veel dank aan de zangeressen van dienst: Kristien, Amélie, Renate, Barbara, Clare en Kerlijne. Binnen minder dan een week zijn we in Brugge met ongeveer dezelfde ploeg, maar natuurlijk weer een ander programma. Allen daarheen!

Foto en tekst Hendrik Vanden Abeele

Ps. Psallentes is op zoek naar ondersteuners. Voor 11 cent per dag word je lid van de Psallentes Centimeters. Je steunt ons dan met €40 euro voor het lopende jaar. Bovendien krijg je de nieuwe cd ‘Bernardus’ exclusief toegestuurd – de officiële release is pas in mei 2026. Wil je ons helpen? Stort dan vandaag nog €40 op rekeningnummer BE62 7340 1182 9561 van Psallentes vzw. Geef ook je naam (indien anders dan op de overschrijving) en adres mee, of/en stuur een mailtje aan hendrik.vda[at]me.com. Eeuwig en één dag dankbaar!

Psallentes vzw geniet structurele ondersteuning door de Vlaamse overheid, en krijgt een jaarlijkse toelage van de Stad Leuven


Discover more from Psallentes Oude Muziek

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Leave a comment

Blog at WordPress.com.

Up ↑

Discover more from Psallentes Oude Muziek

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading