
Neen, zonder moeite te doen lukt zoiets niet. Maar dat de Sint-Servaas in Maastricht zo gastvrij is voor ons zingen, dat helpt wel. Heerlijk is het daar: een kerk met een akoestiek die voedt, verrijkt, aanmoedigt, instemt.
Wat fijn dat we er op het festival Musica Sacra een muzikaal programma konden presenteren rond enkele juweeltjes uit de schatkamers van de begijnen.
(Overigens blij te melden dat voor volgend jaar een nieuw project op stapel staat over 800 jaar Brugs Begijnhof. Nog niet uitgezongen over die vrome vrouwen!)
Dank aan de Maastrichtse ploeg van Musica Sacra, in het bijzonder Erwin Roebroeks en Sylvester Beelaert! Dank aan de Psallentes-zangeressen van vandaag: Veerle, Sarah, Barbara, Elisabeth, Kerlijne en nóg een Sarah. Lisa staat niet op de foto: haar hadden we er in gedachten bij!
Foto en tekst Hendrik Vanden Abeele
Psallentes vzw geniet structurele ondersteuning door de Vlaamse overheid

Discover more from Psallentes Oude Muziek
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
